Saiga Security | آنتی ویروس سایگا

تست سرعت سایگا


!!! این سرویس در دسترس نیست !!!


Ping
ms
Jitter
ms
سرعت دانلود
Mbps
سرعت آپلود
Mbps
آدرس آی پی :

تست سرعت سایگا چه مواردی را می سنجد ؟

زمانِ پاسخ (Ping Time) :‌ زمانی است که صرف می شود تا یک بسته از سمت شما به سرور ارسال شده و پاسخ آن دریافت شود. عددِ کوچک تر، مطلوب تر است. زمان های زیر ۶۰ میلی ثانیه برای پینگ، مطلوب تلقی می شوند.

Jitter : عددِ کوچک تر، مطلوب تر است. این پارامتر نشان دهنده نوسانِ پارامترِ‌ Ping Time است، هرچه این نوسان کمتر باشد،‌ کیفیتِ ارتباط اینترنت شما پایدارتر است. به ویژه این که مقدار Jitter از Ping Time‌ بیشتر نباشد.

سرعت دانلود : سرعت دریافت اطلاعات از سرور را مشخص می‌کند. عدد بزرگ تر مطلوب تر است.

سرعت آپلود : سرعت ارسال اطلاعات به سرور را مشخص می‌کند. عدد بزرگ تر مطلوب تر است. این همان «پهنای باند ارسال» شماست.

نکته مهم در مورد واحد پهنای باند !

واحد پهنای باند بیت بر ثانیه است که با نماد b/s یا bps نمایش داده می شود. یعنی در هر ثانیه چه تعداد bit (اطلاعات دیجیتال با مقدار صفر یا یک) منتقل می شود. معمولا برای اعداد بزرگ از کیلوبیت بر ثانیه (Kb/s) به معنی «1024 بیت بر ثانیه» و مگابیت بر ثانیه (Mb/s) به معنی «1024 کیلوبیت بر ثانیه» استفاده می شود. ولی توجه داشته باشید که سرعت دانلود و آپلود را در نرم افزارهای دانلود با واحد بایت بر ثانیه یا همان B/s (‌با حرف B بزرگ) نمایش می دهند، که هر 8 b/s برابر با 1 B/s است، از این رو زمانی که می گوییم سرعت دانلود 100 KB/s است، یعنی پهنای باند دریافتی 800 Kb/s است.تمامی حقوق برای آنتی ویروس و محافظ هوشمند سایگا محفوظ است.

طراحی و پشتیبانی توسط : علی کرباسی